Gabinet Położnej


Jakie usługi są świadczone w gabinecie

W gabinecie można liczyć na usługi o charakterze leczniczym czyli:


Na wizyty trzeba się wcześniej umówić telefonicznie. Adres Gabinetu


Wizyty Domowe

Deklaracja wyboru położnej Kto jest objęty bezpłatną opieką?
Bezpłatną opieką objęte może być także Wasze dziecko. Wybór położnej środowiskowo-rodzinnej umożliwi Wam umawianie wizyt domowych po narodzinach Maluszka.

Każde spotkanie trwa ok 1 godziny i umożliwia ocenę stanu ogólnego dziecka, jego wagi i aktu karmienia oraz wyjaśnienie Waszych wątpliwości na temat żywienia i pielęgnacji dziecka. Spotkania są umawiane w dogodnych dla obu stron godzinach od poniedziałku do piątku.

Na bezpłatne porady mogą także liczyć kobiety po zabiegach ginekologicznych i onkologicznych pod warunkiem uzyskania skierowania od lekarza w przychodni lub lekarza prowadzącego w czasie pobytu w szpitalu.

Poradnictwo Laktacyjne

  1. Kiedy jest potrzebna porada laktacyjna

    Warto zasięgnąć porady w sytuacji, kiedy masz wątpliwości czy karmisz w sposób właściwy lub gdy nie wiesz czy Twoje dziecko się najada. Z porady laktacyjnej powinnaś skorzystać wtedy kiedy karmienie dziecka jest dla Ciebie bolesne lub gdy podejrzewasz stan zapalny piersi.

  2. Forma pomocy

    Porada zawiera badanie piersi i dziecka łącznie z oceną przyrostu masy dziecka oraz zalecenia. Porada jest możliwa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Współpraca

Dr Magdalena Neuman-Łaniec - pediatra

top

 Deklaracja wyboru położenej »


 Standart opieki okołoporodowej Ministerstwo Zdrowia »


 Waga chłopcy 0-6 miesiąca życia »


 Waga dziewczynki 0-6 miesiąca życia »

bottom